Darmowa konsultacja

NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO NA NAUKĘ
Wiedza
marketingowa

Z nauką jest jak z eksploracją kosmosu: im więcej wiesz, tym lepiej rozumiesz, jak wiele możesz się jeszcze nauczyć. Skorzystaj z naszych kursów, e-booków i narzędzi, by nieustannie rozwijać swoją firmę i świadomiej kroczyć przez świat marketingu internetowego.

Regularne aktualizacje
publikowanych materiałów
Zawsze dwa najnowsze
e-booki do odebrania
Dodatkowe materiały
w Klubie Marketera

E-booki i raporty

Jako specjaliści Marketingu Internetowego przez lata wypracowaliśmy szereg dobrych praktyk, schematów i instrukcji, którymi na co dzień dzielimy się z naszymi klientami. A ponieważ lubimy ułatwiać pracę sobie i innym, na tej stronie edukujemy, dzielimy się wiedzą i udostępniamy materiały szkoleniowe.

Start na Facebooku

…bez wtopy! 5 Prostych punktów, które musisz poznać, zanim rozpoczniesz promocję swojej marki na Facebooku.

Algorytm Instagrama

Zdobywaj tysiące followersów bez wydawania ani grosza. Strategia na bazie ujawnionej oficjalnej dokumentacji Instagrama.

Wszystkie e-booki

Wykup miesięczny dostęp do KLUBU MARKETERA, aby czytać wszystkie materiały, które dotychczas się ukazały w ramach naszych publikacji edukacyjnych.

Kursy online

Najlepsza inwestycja, to inwestycja w rozwój i edukację. W zabieganym świecie ciężko znaleźć czas na lekcje i szkolenia. Znaleźliśmy jednak na to sposób – przygotowując krótkie kursy online, z których możesz korzystać w dowolnym czasie i w razie potrzeby wracać do konkretnych zagadnień.

 

Menedżer Firmy Meta W GODZINĘ

Poznaj Business Manager Meta i po jednej godzinie kursu zacznij ogarniać zasoby facebookowe swojej marki jak profesjonalista!

Pixel Facebooka W GODZINĘ

Dowiedz się jak poprawnie tworzyć i konfigurować Piksele Facebooka, instalować zdarzenia standardowe i niestandardowe (własne) oraz korzystać z integracji partnerów. To wszystko bez znajomości kodowania!

To nie wszystko!

Sprawdź wszystkie kursy, które przygotowaliśmy!

Narzędzia marketera

Kreator tagów UTM

Dzięki kreatorowi UTMów będziesz w stanie śledzić pochodzenie ruchu z różnych kanałów marketingowych.

Kalkulator ROASu

Sprawdź czy Twoje reklamy się opłacają! Podaj odpowiednie kwoty w kalkulatorze i zobacz ile naprawdę wynosi zwrot z Twojej inwestycji w reklamy.

Kreator linków głębokich

Dzięki kreatorowi deeplinków stworzysz linki do reklam, które otworzą się bezpośrednio w aplikacji (zamiast w przeglądarce wewnątrz aplikacji).

Kalkulator ROI

ROAS to nie wszystko! Wskaźnikiem, który określa całkowitą rentowność kampanii jest ROI. Wprowadź odpowiednie kwoty i sprawdź czy Twoja kampania faktycznie się zwraca.

Sprawdź naszą wiedzę
Blog

Digital Marketing nie jest wiedzą z kosmosu. Wymaga przygotowania, czasu i optymalizacji oraz doświadczenia. Wierzymy jednak, że warto go zgłębiać, bo wiedza to inwestycja (w siebie) z najwyższą stopą zwrotu.

Gotowi, do startu, …start!

20 lutego to ważna data w historii podboju kosmosu. Rocznicę pierwszej amerykańskiej misji załogowej wybraliśmy jako symboliczny start pod nową nazwą i identyfikacją wizualną.