Darmowa konsultacja

OSZCZĘDZAJ POPRZEZ
MARKETING AUTOMATION

Czas to pieniądz. Wychodząc z tego założenia oszczędzamy pieniądze naszych klientów poprzez automatyzowanie powtarzalnych czynności, które na co dzień wykonuje Twój zespół. Zapomnij o ciągłym sprawdzaniu, dawaniu znać, ustawianiu, czy przesyłaniu. Niech człowiek robi to, czego nie może zrobić automat!

Marketing automation

W zależności od specyfiki Twojego biznesu, zakładanych celów reklamowych i efektów oraz wspólnie obranej strategii marketingowej oferuję:

ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW

Kontroluję poprawność wdrożenia kodów remarketingowych, naprawiam błędy zdarzeń standardowych i eventów niestandardowych. Przeprowadzam pełną diagnostykę błędów Pixela Facebooka, Sklepów FB i Katalogów Produktów.

POZYSKIWANIE KONTAKTÓW

Generowanie ruchu to nie wszystko. Dzięki wykorzystaniu Facebook Lead Ads przeprowadzam kampanie, które skutecznie dostarczają danych kontaktowych osób zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami. A wszystko to za ich świadomą zgodą i chęcią!

ZWIĘKSZENIE SPRZEDAŻY ONLINE

Dzięki wnikliwej analizie ruchu na stronie oraz jej mocnych i słabych punktów proponuję i wdrażam działania reklamowe zwiększające sprzedaż produktów i usług w sklepach internetowych. Konfiguruję także Dynamiczne Reklamy Produktowe bazujące na Katalogach Produktów i bezpośrednich zachowaniach odbiorcy w witrynie.

KAMPANIE DEDYKOWANE

Nie masz głowy do planowania? Zostaw to mnie! Przygotuję wielokanałową strategię promocyjną, zaproponuję nowoczesne narzędzia automatyzujące proces sprzedaży, skoordynuję prace wielu zespołów, zaangażuję do współpracy influencerów i osobiście zadbam o każdy trybik Twoich marketingowych procesów.

RETARGETING I REMARKETING

Projektuję lejki sprzedażowe trafiające bezpośrednio do klientów, którzy wykonali konkretne akcje na Twojej stronie lub aplikacji. Korzystam z zaawansowanych kombinacji i wykluczeń dzięki czemu odbiorcy otrzymują wyłącznie reklamy produktów i usług, z których jeszcze nie skorzystali.

SOCIAL MEDIA MARKETING

Prowadzę efektywną komunikację na Facebooku opartą o wyznaczone cele – bez względu na jej charakter (sprzedażowy, wizerunkowy, czy edukacyjny) dbam o to, by Twoi klienci traktowali Cię jak najlepszego kumpla, któremu chętnie zapłacą za to, co robi i którego treści chcą czytać, lajkować i komentować.

AUDYT KONTA REKLAMOWEGO

Wykonuję kompletną analizę działań prowadzonych na wskazanym koncie reklamowym – omawiam dobre praktyki, wskazuję brakujące elementy i ewentualne zaniedbania. Proponuję działania naprawcze i wskazuję dalsze kroki w celu uniknięcia błędów w przyszłości.

KONSULTACJE REKLAMOWE

Jeśli zależy Ci na omówieniu konkretnego przypadku lub bardziej ogólnej rozmowie na temat Twojego konta reklamowego lub działań prowadzonych przez wynajętą przez Ciebie agencję, godzinna konsultacja lub seria konsultacji będzie dla Ciebie wystarczająca.

BRZMI NIEŹLE?
NAPISZ DO NAS

Sprawdź kto nam zaufał Dołącz do doborowego towarzystwa

Z przyjemnością polecamy agencję Moonwise, z którą współpracujemy od zeszłego roku. Wyróżniają się pomysłowością, szerokim zakresem wiedzy, profesjonalnością i bardzo dobrą komunikacją. Zawsze dają z siebie więcej niż tego oczekujemy i mają indywidualne podejście do klienta. Gorąco polecamy!????
Magda Sanojca
Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji @ Herbatint Polska
Z wielką przyjemnością polecam współpracę z zespołem Moonwise - najlepszym teamem, z jakim do tej pory współpracowaliśmy w zakresie wsparcia działań reklamowych i komunikacji na FB. Zarządzanie kampaniami oparte o dane, a nie widzi-mi-się, a co za tym idzie - bardzo dobre wyniki :) Kreatywne podejście do tworzenia treści i grafik, oparte na zrozumieniu produktu, potrzeb klientów i naszych też ;-) Cierpliwość, otwartość na dialog, przejrzyste i rzetelne raportowanie, doskonała komunikacja, i przeogromne kompetencje wykraczające daleko poza zakres, w jakim współpracujemy. Świetni profesjonaliści i świetni ludzie!
Krzysztof Ogniewski
CEO @ elevato
Polecam współpracę z Moonwise każdemu, kto chce w sposób profesjonalny zadbać o swoje kampanie reklamowe na Facebooku. Jakub i jego zespół wykazują się aktywnością, kreatywnością i pomysłowością, a przy tym posiada wiedzę pozwalającą maksymalnie wykorzystać potencjał systemu reklamowego Facebooka. Doceniam również rzetelność raportowania w zakresie rezultatów podejmowanych działań i elastyczność w planowaniu kolejnych przedsięwzięć.
Wojciech Wawrzak
Założyciel i radca prawny @ PraKreacja.legal
Sprawy nierozwiązywalne załatwiają od ręki 😃 A tak na serio to ekipa Moonwise w mgnieniu oka rozwiązali problem z którym support Meta przerzucał się od tygodni, gdzie każda kolejna osoba poddawała się i mówiła że nie da się tego rozwiązać.
Profesjonalne podejście, super responsywność, polecam.
Sebastian Owczarek
Head Of Marketing @ Infoshare
Początkowo zwlekałem z inwestycją w Meta Ads. Mój sklep przynosił zadowalające zyski promowany własnymi siłami, jednak ja sam miałem coraz mniej czasu i uwagi, które mogłem poświęcać swoim klientom. Moonwise odciążyło mnie reklamowo kompletnie – od kreacji, przez testy i konfiguracje, aż po gotowe wnioski z analizy wyników. Dopiero widząc ten ROAS zrozumiałem, że powinienem był odezwać się do nich wcześniej. Moonwise pokazało ogień od pierwszych miesięcy naszej współpracy. Polecam każdemu, kto rozwija swój e-commerce!
Właściciel sklepu
Mebelzone
Dotychczas korzystaliśmy z wielu z topowych agencji w Polsce, ale nie wszystko w tych współpracach nam odpowiadało. Szukaliśmy więc firmy, która dobrze nas zrozumie i dopasuje się do naszego workflow. Wybór padł na niewielką agencję z Gdańska i był strzałem w dziesiątkę! Zespół Moonwise obsługuje nas wzorowo, z pełnym zaangażowaniem i takimi wynikami, że budżet na wydatki reklamowe tylko zwiększamy! Jedyne czego mogę żałować, to że nie znaliśmy ich wcześniej :)
Wojciech Gruszka
Community & Marketing Manager @ Eduweb.pl
Jak najbardziej polecam Moonwise ???? Pan Jakub i jego zespół to profesjonaliści. Pomogli nam w ustawieniu kont kilku podległych nam marek, dzięki temu mamy jeszcze większe możliwości w promowaniu ich w Social Mediach. Ich wiedza jest imponująca. Planujemy dalsze spotkania z Moonwise tym razem związane z kampaniami reklamowymi.
Karolina Kłak
Specjalista ds. marketingu @ Agentools
Polecam współpracę ze względu na rzetelność, przejrzyste raportowanie i dobrą komunikację ????
Szymon Słowik
CMO & Founder @ takaoto
Współpracuję z Jakubem i jego zespołem już ponad rok na kilku płaszczyznach i jestem bardzo zadowolona z pomysłów, które wdrożyliśmy, z efektów kampanii oraz terminowości. Landing page, który również przygotowywali dla mnie pod sprzedaż książki sprawdził się znakomicie. Przy okazji współpracy Jakub dzieli się też swoimi pomysłami na usprawnienie pewnych rzeczy i powoli widzę już tego efekty. Zdecydowanie warto zaufać, bo pracują tu ludzie z pasją, pomysłem i dużą wiedzą.
Ewa Wojtan
autorka @ Moje Dzieci Kreatywnie & Dziennik Zabaw
Nie wiedziałem właściwie czego chcę, dzięki konsultacji szybko zrozumiałem dokładnie jakiego landinga potrzebuję. Otrzymałem piękny i funkcjonalny ladning, który sprzedaje moją książkę! Mój landing page powstał w warunkach "ekstremalnych", firma przyszła mi z pomocą, nie dość, że wdrożyła LP w bardzo szybkim tempie, to został on wykonany w 100% zgodnie z moimi oczekiwaniami. Gdy zobaczyłem mój LP, to poczułem ulgę, że nie muszę się już martwić, czy jak klient na niego trafi, to będzie chciał kupić. Trafia i kupuje! Serdecznie polecam współpracę, ponieważ firma działa w interesie klienta, a nie przeciwko! Zdawałoby się, że truizm, jednak rzeczywistość jest inna. Tutaj czuję, że moje interesy są należycie zadbane. Podoba mi się sposób komunikacji, konkretny, ale nie napięty.
Tomasz "Pan Winyl" Olszewski
Owner @ PolVinyl
Z ogromną przyjemnością piszemy referencje dla firmy Moonwise, polecając zespół projektowy jako osoby zaangażowane osobiście, kreatywne i rzetelne w swojej profesji. Dzięki ogromnemu doświadczeniu zawodowemu oraz fachowości dotychczasowa współpraca układała się pomyślnie. Jakub i jego zespół to osoby niezwykle profesjonalne, pełne ciekawych pomysłów, trafnie rozpoznające indywidualne potrzeby klienta. W przyszłości z pewnością będziemy kontynuować współpracę przy naszych kolejnych projektach i w pełni możemy polecić Moonwise jako partnera biznesowego.????
Jacek Wachowski
CEO @ Congressus
Bardzo dobra współpraca - szybka, sprawna i profesjonalna. Strony przygotowane przez Moonwise wyglądają i działają świetnie.
Magdalena Pertkiewicz
promocja @ Wydawnictwo W.A.B.
Bardzo polecam współpracę ze studiem projektowym agencji reklamowej Moonwise. Potrzebowałem dedykowanej strony, na którą mogłem kierować klientów, dla których świadczę swoje usługi serwisowe.  W Moonwise przygotowali dla mnie projekt strony, a następnie go wdrożyli (włączając w to pocztę elektroniczną oraz własny adres internetowy). Dzięki ich pracy klienci mogli zgłaszać się do mnie prze telefon, bezpośrednio mailowo albo przez formularz na przygotowanym landingu. Było szybko, sprawnie i na temat. Dziękuję!
Tomasz Dymerski
Owner @ KingTom
Współpracuję z Jakubem i jego zespołem już ponad rok na kilku płaszczyznach i jestem bardzo zadowolona z pomysłów, które wdrożyliśmy, z efektów kampanii oraz terminowości. Landing page, który również przygotowywali dla mnie pod sprzedaż książki sprawdził się znakomicie. Przy okazji współpracy Jakub dzieli się też swoimi pomysłami na usprawnienie pewnych rzeczy i powoli widzę już tego efekty. Zdecydowanie warto zaufać, bo pracują tu ludzie z pasją, pomysłem i dużą wiedzą.
Ewa Wojtan
autorka @ Moje Dzieci Kreatywnie & Dziennik Zabaw
Zespół Moonwise robi strony www pięknie jakby je sam Michał Anioł dłutem ciosał, a przy tym mają niezwykłą cierpliwość do klientów o IQ listwy podłogowej (to ja), co to zasypują ich problemami typu: "coś klikłam i wszystko zniknęło". Pełna polecajka!
Janina Bąk
Autor @ Janina Daily
Jako dyrektor ds marketingu w STM Cyber, mam przyjemność współpracować z agencją reklamową Moonwise w ramach naszych działań marketingowych. Chciałabym podzielić się swoimi doświadczeniami i gorąco polecić ich usługi innym potencjalnym klientom. Moonwise wyróżnia się na tle innych agencji dzięki swojemu profesjonalizmowi i kreatywnemu podejściu do każdego projektu. Ich zespół wykazał się nie tylko głęboką wiedzą branżową, ale także zdolnością do myślenia poza utartymi schematami, co przekładało się na świeże i innowacyjne kampanie marketingowe. Jednym z kluczowych aspektów naszej współpracy było dogłębne zrozumienie przez Moonwise naszych celów biznesowych i potrzeb. Dzięki temu mogliśmy szybko i skutecznie realizować nasze strategie, osiągając znaczące wyniki. Współpraca z Moonwise charakteryzuje się także wysoką elastycznością i efektywnością komunikacji. Zespół zawsze jest dostępny, aby omówić bieżące kwestie i szybko reagować na zmieniające się wymagania projektu. Dzięki współpracy z Moonwise, udało nam się znacząco zwiększyć rozpoznawalność naszej marki i osiągnąć konkretne cele biznesowe. Kampanie realizowane przez agencję cechują się wysoką skutecznością, co przełożyło się na widoczny wzrost zaangażowania naszych klientów i poprawę wyników sprzedażowych.
Natalia Wróbel
Marketing Director @ STM Cyber

Porozmawiajmy
Kontakt

Jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc. Jeśli nie znalazłeś na tej stronie odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami! Jeśli chcesz z nami współpracować, od razu przejdź do konkretów i wypełnij brief marketingowy.

    Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji, a ich administratorem będzie Duck Jack Productions Sp. z o. o. reprezentująca markę Moonwise.
    Szczegóły: polityka prywatności.