Darmowa konsultacja

Poznaj nas, zanim wyruszymy w podróż
ZESPÓŁ

poznaj nas

Jakub Jacek
Founder & CEO

Z gorącym sercem, zimną głową i tabelką Excela na czole przemierzam cyfrowy świat. Jako „ojciec” Moonwise dbam o nieustanny rozwój standardów obsługi marketingowej naszych klientów. Dzięki sprawdzonym w boju, powtarzalnym procesom zapewniam najwyższą jakość współpracy dla każdej ze stron.

Marketing driven CEO
Lubi gdy rzeczy działają
Dba o najwyższy standard obsługi

Łukasz Miszczak
Performance Specialist

Moim ulubionym powiedzeniem jest „przez dobry lejek do serca„. Specjalizuję się w pozyskiwaniu leadów w branżach prawniczych, kredytowych czy parentingowych. Na co dzień związany z jednym z największych marketplace’ów gamingowych na świecie, gdzie zajmuję się reklamami w systemach Meta, Twitter oraz Tik-Tok. Prywatnie – miłośnik urbexu, stand-upu i tatuaży.

Gra w grę
Lejki to jego specjalność
Na 98% ma więcej tatuaży niż Ty

Aleksandra Suchcicka
Social Media Specialist

Tworzę treści marketingowe, dzięki którym marki nawiązują długotrwałe relacje z odbiorcami, angażują i sprzedają. Dbam o bieżący kontakt i sprawną komunikację z klientem. Kontroluję harmonogramy publikacji, aby wszystkie posty pojawiały się w Social Media klientów o ustalonych porach. Gdybym mogła, na Księżyc, zabrałabym z pewnością kompa z wifi i synka.

Ogarnia sociale
Stawia na emocje
Kreatywnie podchodzi do każdego tematu

Wartości Moonwise

Partnerstwo
Zaangażowanie
Wiedza ekspercka

co nas napędza?
Nasza misja

W naszej pracy z klientami kluczową rolę odgrywa partnerstwo. Tak jak paliwo napędzające statek kosmiczny, wierzymy, że to właśnie skuteczna współpraca, w połączeniu z niegasnącym zaangażowaniem i wiedzą ekspercką pozwala osiągać najlepsze wyniki i nieustannie podnosić poprzeczkę. Najważniejsze dla nas jest wcielenie się w rolę klienta, dogłębne zrozumienie problemu, z którym do nas przychodzi, a następnie odpowiedzenie na jego indywidualne potrzeby konkretnymi rozwiązaniami.

 

Kim jesteśmy?
Zrzeszamy ekspertów

Moonwise to zespół specjalistów z obszarów, w których pomagamy naszym klientom.

Możemy pochwalić się jedną z najdłuższych retencji w branży. Nasi klienci doceniając zaangażowanie i partnerskie podejście Moonwise, pracują z nami średnio przynajmniej przez 13 miesięcy.

Dzięki kolektywnemu doświadczeniu całego zespołu i regularnym burzom mózgów nad projektami naszych klientów pracuje nie jedna mądra głowa, a cały zespół ekspertów.

Koncentracja na doświadczeniu klienta to nasze oczko w głowie. Nasi klienci w ostatnim roku ocenili nas średnio na 8,6 w skali 10-punktowej.

Naszym celem jest odciążenie klienta z marketingowych obowiązków. Dzięki naszej pracy sklepy więcej sprzedają, a formularze pozyskują kwalifikowane leady – firmy rosną pozwalając właścicielom na spokój w głowie.

CHCESZ PRACOWAĆ W NASZYM ZESPOLE?
Zobacz aktualne oferty pracy!