Darmowa konsultacja

KURS ONLINE Menedżer Firmy W GODZINĘ

Poznaj Business Manager Meta i ogarniaj zasoby
facebookowe swojej marki jak profesjonalista!

Menedżer firmy to miejsce,
w którym każdy kiedyś się zgubił:

1.

Tworząc Business Manager, kiedyś, gdzieś, przypadkiem, przy okazji "klikania po Facebooku" i usiłując to potem odkręcić, bo "nagle wszystko zniknęło";

2.

Próbując zebrać "do kupy" stronę na Facebooku, konto na Instagramie, zweryfikować domenę, czy stworzyć sklep na FB/IG;

3.

Nadając dostępy do kont współpracownikom lub zewnętrznym agencjom, szukając gdzie pojawią się odpowiednie powiadomienia, wnioski i zmiany.

Mieliśmy tak samo! I NASI PRACOWNICY! I NASI KLIENCI!

Kiedy Menedżer Firmy zawitał na Facebooku na stałe, nikt nie mógł nic w nim znaleźć.

Z czasem jednak nauczyliśmy się korzystać z niego tak, że teraz nie wyobrażamy sobie pracy bez Business Managera.

Poznaliśmy Menedżer Firmy tak, że szkoliliśmy z jego obsługi pracowników i działy marketingu naszych klientów. Pisaliśmy poradniki, tworzyliśmy procedury, nagrywaliśmy samouczki i byliśmy beta-testerami Facebooka!

Właśnie dlatego otwieramy nasze „szuflady z materiałami” i dzielimy się nimi w kursie online, który przerobisz w ciągu godziny i zaczniesz korzystać z Menedżera Firmy z przyjemnością!

KTO NAJBARDZIEJ SKORZYSTA Z KURSU?

Przedsiębiorcy, którym zależy na uporządkowanej organizacji zasobów biznesowych w ekosystemie Facebooka
Marketerzy pracujący solo lub dla agencji reklamowych, gdzie konieczne jest sprawne zarządzanie zasobami i dostępami;
Specjaliści ds. zarządzania ryzykiem, którym zależy na systemowym zabezpieczeniu dostępu do zasobów firmowych w ekosystemie Meta.
Influencerzy, którzy chcą szybko i łatwo współpracować z markami, które wymagają dostępu do statystyk lub innych zasobów twórcy

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ Z KURSU?

DOSTĘPY I KONFIGURACJA

Kontroluję poprawność wdrożenia kodów remarketingowych, naprawiam błędy zdarzeń standardowych i eventów niestandardowych. Przeprowadzam pełną diagnostykę błędów Pixela Facebooka, Sklepów FB i Katalogów Produktów.

MOŻLIWOŚCI I SCENARIUSZE

Generowanie ruchu to nie wszystko. Dzięki wykorzystaniu Facebook Lead Ads przeprowadzam kampanie, które skutecznie dostarczają danych kontaktowych osób zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami. A wszystko to za ich świadomą zgodą i chęcią!

UPRAWNIENIA I ZABEZPIECZENIA

Dzięki wnikliwej analizie ruchu na stronie oraz jej mocnych i słabych punktów proponuję i wdrażam działania reklamowe zwiększające sprzedaż produktów i usług w sklepach internetowych. Konfiguruję także Dynamiczne Reklamy Produktowe bazujące na Katalogach Produktów i bezpośrednich zachowaniach odbiorcy w witrynie.

SPIS TREŚCI

1. WSTĘP

 1. 1 Czym jest Menedżer Firmy
 2. 2 Dlaczego warto korzystać z Menedżera Firmy
 3. 3 Struktura zarządzania zasobami Managera Firmy

2. DOSTĘP DO MENEDŻERA FIRMY

 1. 1 Zakładamy konto w Managerze Firmy
 2. 2 Dwa sposoby dostępu do Managera Firmy
 3. 3 Poprawna konfiguracja Managera Firmy

3. MOŻLIWOŚCI I SCENARIUSZE UŻYCIA MENEDŻERA FIRMY

 1. 1 Szybki start: strona firmowa + informacje o firmie
 2. 2 Przypisywanie nowych zasobów do Managera Firmy
 3. 3 Administracja uprawnieniami użytkownika
 4. 4 Weryfikacja i zarządzanie domenami
 5. 5 Zarządzanie listami zablokowanych
 6. 6 Rejestrowanie stron informacyjnych
 7. 7 Firmowe metody płatności
 8. 8 Panel wniosków
 9. 9 Konfiguracja powiadomień

4. ZABEZPIECZANIE MENEDŻERA FIRMY

 1. 1 Dwustopniowa weryfikacja
 2. 2 Odzyskiwanie dostępów do własnych zasobów

Tematy tego rozdziału powstaną w oparciu o pytania i konkretne przypadki kursantów.

TO NIE WSZYSTKO!

Kurs zawiera ułatwienia dostępu oraz ekstra bonusy!

Trzy formaty

Ucz się tak, jak lubisz! Kurs możesz oglądać, słuchać lub czytać. Możesz też przerobić go wielokrotnie, za każdym razem w innym formacie. To także świetny sposób na porządną powtórkę wiedzy lub znalezienie konkretnych informacji "na szybko".

Artykuł

do każdego rozdziału

Wideo

z napisami PL i EN

Podcast

czyli wersja audio kursu
Dodatkowo
Dodatkowo

Przygotowaliśmy ilustracje, tabele, checklisty i inne materiały do pobrania, które pomogą Ci obrazowo zrozumieć kolejne tematy kursu.
Dodatkowo, dzięki nim, szybko wrócisz do zsyntetyzowanej wiedzy w dowolnym momencie, bez potrzeby oglądania kursu od nowa.

Kto się kształci ten zyskuje
Kto się kształci ten zyskuje

Dla wszystkich spragnionych wiedzy kursantów przygotowaliśmy specjalną ofertę, aby mogli oni stale wspomagać swój rozwój.

Przy zakupie kursu udzielamy zniżki 50% na pierwszy miesiąc dostępu do Klubu Marketera, oraz 10% zniżki na konsultację marketingową, do wykorzystania w ciągu roku od zakupu kursu!

Zamknięta grupa wsparcia dla kursantów

W cenie otrzymujesz także dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w ramach której kursanci wymieniają się wiedzą i doświadczeniem marketingowym.

Według zadawanych w grupie pytań będą powstawały dodatkowe lekcje i aktualizacje w ramach rozdziału piątego „Q&A”.

DLACZEGO MOŻESZ NAM ZAUFAĆ?

ILE KOSZTUJE KURS?

PROMOCJE SIĘ SKOŃCZYŁY OBECNIE TRWA SPRZEDAŻ REGULARNA. CENA TEGO KURSU BĘDZIE ROSŁA Z KAŻDĄ AKTUALIZACJĄ I NIDY NIE SPADNIE PONIŻEJ OBECNEGO PROGU.

przedsprzedaż
KURS ONLINE
Menedżer Firmy W GODZINĘ
99
netto
121,77 zł brutto
1 godzina materiałów wideo
Dwie wersje językowe (napisy)
Trzy formy materiałów edukacyjnych
Nielimitowany dostęp przez rok
Zamknięta grupa TYLKO dla uczestników kursu
Aktualizacje kursu bazujące na case'ach kursantów.
Premiera
KURS ONLINE
Menedżer Firmy W GODZINĘ
129
netto
121,77 zł brutto
1 godzina materiałów wideo
Dwie wersje językowe (napisy)
Trzy formy materiałów edukacyjnych
Nielimitowany dostęp przez rok
Zamknięta grupa TYLKO dla uczestników kursu
Aktualizacje kursu bazujące na case'ach kursantów.
Sprzedaż regularna
KURS ONLINE
Menedżer Firmy W GODZINĘ
149
netto
121,77 zł brutto
1 godzina materiałów wideo
Dwie wersje językowe (napisy)
Trzy formy materiałów edukacyjnych
Nielimitowany dostęp przez rok
Zamknięta grupa TYLKO dla uczestników kursu
Aktualizacje kursu bazujące na case'ach kursantów.

POTRZEBUJESZ DOSTĘPU DLA WIELU OSÓB? W PEŁNI LEGALNIE UDOSTĘPNIJ KURS W SWOJEJ ORGANIZACJI KUPUJĄC LICENCJE W PAKIECIE Z 20% RABATEM

PAKIET

Kod obniża cenę produktu o 20% przy zakupie minimum trzech licencji.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ KURS?

1.

Inne kursy są długie – nasz przerobisz w godzinę. Większość osób nie kończy rozpoczętych kursów, bo są one zbyt obszerne i długie. U nas znajdziesz specjalistyczną wiedzę na wyciągnięcie ręki, bez zbędnych wprowadzeń i możesz łatwo wracać do poszczególnych lekcji kiedy to będzie potrzebne.

2.

Inne kursy są drogie – nasz kupisz w cenie wyjścia na miasto ze znajomymi.

3.

Inne kursy są teoretyczne – w naszym łączymy teorię z praktyką. Poznasz wiele przykładów i scenariuszy, a także przydatnych checklist i materiałów do pobrania.

4.

Inne kursy skaczą pobieżnie po tematach – w naszym przejdziemy przez wszystkie ustawienia Menedżera Firmy Meta krok po kroku.

5.

Inne kursy szybko się dezaktualizują - nasz kurs posiada aktualizowaną na bieżąco listę tematów dodatkowych tworzoną razem z kursantami w ramach Q&A.

FAQ

Dostęp otrzymujesz od razu po zakupie – na Twojej skrzynce mailowej znajdziesz wiadomości z loginem i hasłem oraz z instrukcją logowania do platformy kursowej. Jeśli dokonałeś zakupu w przedsprzedaży, logowanie do konta będzie możliwe najszybciej w dniu premiery.

Jeśli dokonałeś zakupu po dacie premiery kursu, od razu po zakupie i zalogowaniu masz dostęp do wszystkich lekcji. Jeśli dokonałeś zakupu w przedsprzedaży, logowanie do konta kursanta będzie możliwe najszybciej w dniu premiery.

Tak, otrzymasz fakturę z 23% VATem. Pamiętaj tylko, żeby zaznaczyć odpowiedni checkbox podczas podawania danych przy zakupie kursu. Taki zakup możesz oczywiście rozliczyć jako Koszt Uzyskania Przychodu w firmie, dzięki temu będzie on dla Ciebie znacznie tańszy.

Tak. Konto kursanta jest dostępne 24/h. W ramach swojego rocznego dostępu do kursu możesz przerobić materiały dowolną ilość razy oraz – jako kursant – cały czas korzystać z bonusów i przysługujących zniżek.

Kurs możesz oglądać (wideo z przykładami), słuchać (jak podcastu) lub czytać (jak artykuł). Niektóre rozdziały zawierają dodatkowe materiały do pobrania takie jak grafiki, diagramy, czy tabele.

Na tę chwilę nie przewidujemy certyfikatów dla naszych kursantów. Jeśli jednak z jakiegoś powodu bardzo go potrzebujesz – napisz do nas. Przygotujemy dokument specjalnie dla Ciebie. Jeśli takich próśb będzie więcej – wszyscy kursanci otrzymają aktualizację z cetryfikatem.

Nie. Ze względu na niską cenę zakupu kursu nie ma możliwości płatności w ratach. Jeśli jesteś zainteresowany większym pakietem – sprawdź naszą ofertę pakietów kursów.

Nie. Kurs jest dostępny tylko online, na wiedza.jakubjacek.pro (przez przeglądarkę), po zalogowaniu danymi, które podano podczas podczas zakupu. Nie ma możliwości pobrania kursu na dysk.

Nie. Kurs nie obejmuje konsultacji, indywidualnych rozmów, np. przez telefon, mail, messengera czy Zooma itp. Każdy kursant jest jednak uprawniony do 10% zniżki na konsultacje indywidualne. Dodatkowo możesz uzyskać odpowiedzi na swoje pytania w grupie dla kursantów.

Jeśli potrzebujesz innego typu płatności niż te, dostępne przy zakupie, napisz do nas na contact@jakubjacek.pro. Możesz np. zapłacić za kurs przelewem tradycyjnym na podstawie faktury pro-forma, blikiem lub Apple Pay/Google Pay. Postaramy się znaleźć dogodną formę.

Tak. Kurs jest na bieżąco aktualizowany o nowe materiały. Odnosimy się do bieżących zmian w Menedżerze Firmy, jego funkcjach komplementarnych i zmianach w działaniu działaniu systemu. Tworzymy także dodatkowe materiały poruszające konkretne przypadki i problemy z którymi stykają się nasi kursanci. Wszelkie nowości znajdziesz w rozdziale piątym kursu.